Home Stiri mondene Simina de la „Puterea Dragostei” lovește dur în Jador: „Eu chiar am crezut că…”

Simina de la „Puterea Dragostei” lovește dur în Jador: „Eu chiar am crezut că…”

de negriuelena

Simina de la Puterea Dragostei și-a pierdut complet încrederea în sentimentele pe care Jador susține ca le-ar avea pentru ea.

Bruneta consideră că acum nu este decât o strategie a lui Jador pentru ca acesta să își promoveze piesele muzicale.

Simina a răbufnit și a spus tot ce crede despre Jador. Aceasta este îndrăgostită de un alt băiat din casa de la Puterea Dragostei și nu mai poate suporta avansurile din partea fostului său iubit.

Tânăra din Timișoara a părăsit casa de la Puterea Dragostei, iar Jador continuă să își caute în sezonul al doilea sufletul-pereche.

„Nu mai vreau să vorbesc despre el și el despre mine. Este o relație inexistentă.

Jador trebuie să înțeleagă, pentru totdeauna, că sunt cu Alex și atât”, a declarat Simina pentru Wowbiz.

Simina îl face praf pe Jador, susținând că este vorba doar despre aparențe și nu are sentimente sincere pentru ea, totul fiind pentru imaginea lui.

„Omul este fals legat de subiectul Simina, eu chiar am crezut că ține la mine însă mi-am dat seamă că nu este adevărat.

Vrea doar să își facă o imagine bună, să scoată piese și atât, or fi melodiile lui de dragoste, dar, sincer, nu au legătură cu mine, sunt la modul general.

El nu mă iubește, are doar un plan în capul lui. Îl ajută strategia asta în povestea cu muzica și, probabil, în fața fetelor”, a mai spus Simina.

Fosta concurentă a mai precizat că, deși realitatea este diferită față de cum o prezintă el, are totuși și calități.

„Jador este o persoană sufletistă și bună”, a adăugat Simina…

Sursa: wowbiz.ro

Citește și:

Clair.ro foloseste cookie-uri proprii si ale tertilor. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Accept Cookies